Banes Motor České Budějovice
20.01.2023, Adam Černý (TAB)

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Když sekundu před závěrečnou sirénou druhé třetiny po ráně Romana Vráblíka dorazil kotouč do branky Michal Vondrka a zvýšil na 3:1, tak to vypadalo se šancemi českobudějovického celku na plnobodový zisk slibně. Západočeši však ve třetí třetině dokázali srovnat a v prodloužení překlopit výhru na svoji stranu. „Ztratili jsme zápas, který jsme měli vyhrát. Máme z toho bod, který je málo,“ neskrýval po zápase zklamání Roman Vráblík.
Sociální sítě

Návrat odchovance ze zámoří! Vítej doma, Šimone! ??...

Jaké to je vést kotel nebo jak vznikají fanouškovské chorály?

Další poděkování za podporu v sezoně 2023-24 náleží společnosti Precitool! Od obchodního manažera Petra Míška převzali plaketku...

75. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Miloš Edelmann. V A týmu hrál 11 sezon (1967-68, 1970-80), cca 345 zápasů, v...